Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Wybory do Sejmu i Senatu 2007
Redaktor: Administrator   
08.10.2007.

herb21 października 2007 roku, odbędą się na terenie Polski wybory parlamentarne. W naszej gminie jest 5914 uprawnionych do głosowania. Mieszkańcy gminy Niegowa będą głosować na kandydatów do Sejmu i Senatu w 6 obwodach głosowania.
Gmina Niegowa należąca do powiatu myszkowskiego znajdzie się w 28 okręgu wyborczym do Sejmu, oraz 27 okręgu wyborczym do Senatu. W naszym okręgu wyborczym będziemy wybierać 7 posłów oraz 2 senatorów.

Czytaj całość
 
Powiatowe dożynki w Leśniczance
Redaktor: Administrator   
14.09.2007.

W najbliższą niedzielę 16 września w Parku Leśnym w Myszkowie przy ulicy Wolności, odbędą się Dożynki powiatowe. Najpierw o godzinie 14 w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny na Mijaczowie, odbędzie się uroczysta msza św. Następnie o godzinie 15 spod kościoła ulicami: Pułaskiego, Piłsudskiego, Leśną i Wolności; przemaszeruje korowód dożynkowy, który dotrze do Parku Leśnego. O godzinie 15:30 w Amfiteatrze rozpocznie się Festyn Dożynkowy.

Czytaj całość
 
Turniej piłkarski w Sokolnikach
Redaktor: Administrator   
26.08.2007.
W dniu 26 sierpnia 2007 roku, odbył się w Sokolnikach finał turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Niegowa. W finale spotkały się drużyny Sokolnik oraz Moczydeł. Po zaciętym meczu drużyna miesjcowa pokonała drużynę z Moczydeł 2:1. Mecz wzbudził wiele emocji wśród kibiców zgromadzonych na stadionie w Sokolnikach. Puchar dla zwycięskiej drużyny z Sokolnik wręczył Wójt Gminy Niegowa Pan Krzysztof Motyl.
Czytaj całość
 
25 sierpnia dyskoteka ALFA będzie nieczynna!
Redaktor: Administrator   
24.08.2007.
Informujemy iż w dniu jutrzejszym tj. 25 sierpień, dyskoteka ALFA będzie nieczynna. Zapraszamy na najbliższą dyskotekę w dniu 1 września. Już za tydzień wstęp wolny dla kolejnych trzech miejscowości.
Obserwujcie bieżące informacje na ten temat na stronie www.alfa.niegowa.eu
 
Jaskinia Wiercica pod ochroną
Redaktor: Administrator   
19.07.2007.
Jaskinia Wiercica została objęta przez Wojewodę Śląskiego ochroną jako stanowisko dokumentacyjne. To miejsce, które jest ważne dla naukowców z powodu występowania formacji geologicznych, skamieniałości, tworów mineralnych. Zdaniem przyrodników położona w gminie Niegowa jaskinia jest jednym z najcenniejszych w Polsce stanowisk hibernacji nietoperzy.
Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 24 z 42
Ciekawostki
Legenda o zamku w Bobolicach
Źródełko wody w Ostrężniku
Źródła Pani Halskiej
Jaskinie
Jaskinie
Reklamy
Wiadomości
Gościmy
Header Pic
left unten right unten
© 2023 Gmina Niegowa :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.